Promosyon şapka

Promosyon Ürünleri

Promosyon Kalem

Promosyon Saat

Promosyon Ajanda

Promosyon kırtasiye ürünleri

Promosyon usb bellek

Promosyon şemsiye firmaların isimlerini daha fazla insana duyurmak ve reklam yapmak amacıyla kullanılan ürünlerdir. Şemsiye özellikle sonbahar ve kış aylarında insanların elinden düşürmedikleri bir eşya olduğundan oldukça iyi bir reklam aracı olmaktadır. Promosyon şemsiye kaliteli malzeme, uygun tasarım, işçilik ve baskı özellikleri ile imal edildiğinde çok etkili olur. Bu nedenle uygun özellikler ile üretimi ve sunumu oldukça mühimdir. Şemsiye yapımında kullanılan metal çubuklar paslanmayan kaliteli metalden oluşmalıdır. Şemsiye bezi sağlam ve dayanıklı bir ürün olmalıdır. Şemsiye bezi üzerine yapılacak olan baskı firma bilgilerine sade ve okunaklı bir dil ile net bir şekilde yansıtmalıdır. Şemsiye kumaşının rengi dikkat çekici renklerde seçilirse daha etkili olacaktır. Tüm bu özellikler ile üretilecek olan bir promosyon şemsiye firmalar için çok iyi bir reklam aracı olacaktır. Sağlam ve dayanıklı bir şemsiye uzun yıllar kullanılacağından firma için senelerce isminin duyulacağı ve reklamının yapılacağı anlamına gelir. Promosyon şemsiyede kalite ön planda tutularak üretim yapılmalıdır.

Promosyon Şemsiye Fiyatları

Promosyon şemsiye malzeme kalitesine, işçiliğine, tasarımına ve baskı özelliklerine göre farklı fiyatlar ile sunulur. Firmalar için fiyat önemli bir etken olsa da firmanın iyi bir reklam yapabilmesi için kalite standartlarını çok daha önemlidir. Firma bütçesine uygun olduğu düşünülerek kalitesiz bir promosyon şemsiye tercih edildiğinde kısa sürede metal iskeleti küflenip akabilir, şemsiye bezi parçalanabilir, baskısı akabilir, silinip kötü görünebilir ve çöpe atılır. Bu da firmanın yapmak istediği kalıcı reklam hedefine ulaşmasına engel olur. Bu nedenle mutlaka kaliteli bir promosyon şemsiye tercih edilmelidir. Kalitenin uygun fiyatlar ile elde edilebileceği promosyon firmaları ile çalışmak çok daha akılcı bir çözüm olacaktır. Hazırlanacak olan promosyon şemsiyenin adedi de fiyat için belirleyici bir unsur olacaktır. Çok fazla sayıda basıldığında fiyatı da daha uygun olacaktır. Firma uzun vadeli etkili ve kalıcı bir promosyon reklam programlıyorsa kaliteli ürünü çok sayıda bastırarak çok uzun yıllar reklamının yapılmasını sağlayabilir.

Promosyon Şemsiye Nasıl Olmalıdır?

Promosyon şemsiyenin etkili bir reklam aracı olabilmesi için öncelikle kaliteli malzemeler ve kaliteli baskı özellikleri ile tasarlanmalıdır. Promosyon ürünlerde ürün malzemesinin kalitesi önemli olduğu gibi baskı kalitesi çok önemli bir husustur. Zira firmanın ismini duyurup reklamını yapacak olan baskı özelliğidir. Şemsiye üzerine kaliteli baskı özellikleri ile firmanın adı, logosu, iletişim bilgileri, firmayı anlatan resim ve bilgiler sade, net ve anlaşılır bir şekilde basılarak çok iyi bir reklam yapılabilir. Baskı boyası kaliteli olup akma, silinme, solma, bozulma gibi durumların yaşanmaması mühimdir. Şemsiye bezinin rengi turuncu veya fosforlu yeşil gibi dikkat çekici renklerde seçilerek çok uzaktan bile firma bilgilerinin görünmesi sağlanabilir. Ayrıca promosyon şemsiyeler firmanın müşterilerine veya müşteri adaylarına sunacağı çok büyük bir jest olacaktır. Çünkü diğer promosyon ürünlere göre çok daha büyük ve gösterişli bir hediyedir. Sürekli kullanılabilecek bu hediye firmanın güçlü ve saygın bir imaj sergilemesini de sağlayacaktır. Uzun yıllar kullanılabilecek kaliteli bir şemsiye firmanın prestijini yükseltecek bir unsur olacaktır. Çok uzun yıllardır promosyon sektöründe çalışmalar yapan firmamız kaliteli ve şık tasarımlar ile promosyon ürünler sunar. Promosyon şemsiye ve diğer tüm promosyon ürünlerde kalite standartlarında malzeme ve mükemmel baskı kalitemiz ile hizmet veriyoruz. Promosyon ürünlerin üretim ve sunum aşamalarında eğitimli ve uzman bir personel ile firmalar için en etkili ve kalıcı reklam ürünlerini hazırlıyoruz. Promosyon şemsiye ve tüm promosyon ürünleri için en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.