Promosyon şapka

Promosyon Ürünleri

Promosyon Kalem

Promosyon Saat

Promosyon Ajanda

Promosyon kırtasiye ürünleri

Promosyon usb bellek

Liste Görünüm: Tablo
Sırala:
Göster:

Plastik Kalem

PLS-100
Fiyatı: 1,36 TL
0

.....

Plastik Kalem

PLS-110
Fiyatı: 1,36 TL
0

.....

Plastik Kalem

PLS-120
Fiyatı: 0,98 TL
0

.....

Plastik Kalem

PLS-130
Fiyatı: 0,72 TL
0

.....

Plastik Kalem

PLS-140
Fiyatı: 0,66 TL
0

.....

Plastik Kalem

PLS-150
Fiyatı: 0,82 TL
0

.....

Plastik Kalem

PLS-160
Fiyatı: 0,86 TL
0

.....

Plastik Kalem

PLS-165
Fiyatı: 0,92 TL
0

Plastik Kalem .....

Plastik Kalem

PLS-170
Fiyatı: 0,68 TL
0

.....

Plastik Kalem

PLS-180
Fiyatı: 0,56 TL
0

.....

Plastik Kalem

PLS-190
Fiyatı: 0,54 TL
0

.....

Plastik Kalem

PLS-200
Fiyatı: 0,54 TL
0

.....

Plastik Kalem

PLS-210
Fiyatı: 0,54 TL
0

.....

Plastik Kalem

PLS-220
Fiyatı: 0,56 TL
0

.....

Plastik Kalem

PLS-230
Fiyatı: 0,74 TL
0

.....

Promosyon plastik kalem modelleri hem uygu fiyatlı olması nedeniyle hem de son derece bol çeşide sahip olması nedeniyle her zaman ve her yerde tercih edilmekte olan ürünlerdir. kullanımından yana herkesin ve her yaş grubunun memnun kaldığı bu ürünler, promosyon plastik kalem olarak bilinir ve tüm kalem modelleri içerisinde her zaman en çok tercih edilenlerden olmaya da devam eder. Hızla ve ara vermeden çeşitliliği arttırılmaya devam eden bu plastik kalem modelleri, herkesin ihtiyacına ve zevkine göre hazırlanıyor. Çeşitli logo teknikleri kullanılarak baskıları yapılmakta olan plastik kalemler, firmalar, kurum ve kuruluşlar, eğitim kurumları, dershane ve özel okular, bankalar ve daha pek çok alan tarafından mekan, kuruluş ve firma tanıtımı yapma amacıyla temin ediliyor. Kullanımı en kolay olan modeller içerisinde yer alan plastik kalemler ile sizler de tanıtımlarınızı çok hızlı bir şekilde yapmaya başlayabilirsiniz. Dış kısmı plastik olan bu kalemlerin iç kısmı mavi ya da siyah tükenmez şeklinde tasarlanır. Sizler de tamamen ihtiyaç ve zevkinize göre bu kalemlerden seçerek temin edebilirsiniz. Oldukça yüksek performanslı bir şekilde kullanılan plastik tükenmez kalemler, sizlere yüksek standartlar ve kaliteler dâhilinde sunulmaya devam ediyor.

Promosyon Plastik Kalem Fiyatları

Promosyon plastik kalem modelleri, fiyat açısından en uygun fiyatlara sahip olan modellerdir. Herkes tarafından kullanılabilecek özelliklere sahip olan bu kalemler üstten basmalı şekilde ayarlanır ve parmaklarınıza tam oturur. Böylece parmaklarınıza hiçbir zarar vermeden gün boyu her yerde kullanmanıza da olacak sağlar. Aynı zamanda uygun ürünü seçtiğiniz zaman, çok daha verim alarak kullanabilir ve tanıtımınızı da çok daha elverişli şekillerde yapabilirsiniz. Kalemler, küçük malzemeler olsa da, gün boyu hayatımızda büyük bir öneme sahiptirler. Arabada, evde, işte, ofiste, okullarda, hastanelerde, bankalarda, eğitim kurumlarında ve aklınıza gelen daha pek çok alanda bu kalemlerin kullanımına yer verilmesini ve aynı zamanda markanızın bilinmesini istiyorsanız, ürününüzü tercih ederek baskısını yaptırabilirsiniz. Promosyon plastik kalem modelleri, ortalama 5 iş günü içerisinde sizlere gönderilir. Baskıları kısa sürede en kaliteli şekillerde hazırlanır ve müşteri beğenisine kaliteli bir şekilde sunulur. Tamamen müşterilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapılır. Ürünlerin kalitesiyle eşleşen ve tamamen markanızın kimliği ile doğru orantılı olan tasarımlar yapmaya özen gösteriyoruz. Alanında en iyi şekilde bu işi idrak eden firmalar arasında yer almaktan onur duyuyoruz ve böylece sizlere de hem kaliteli ürünler sunuyor hem de markalarınızın tanınmasında yardımcı oluyoruz.

Promosyon Plastik Kalem Modellerinde Farklı Çeşitler

İçerisinde yer alan orijinal refil sistemi sayesinde, plastik tükenmez kalem modelleri uzun süre boyunca dayanıklı bir şekilde kullanılabilir. Kullanımından yana hiçbir zaman şikayet gelmeyen bu kalem modelleri, fuar çalışmalarında, tanıtım ve reklam sahalarında, yıl sonu promosyon çalışmalarında örnek olarak, bunun yanı sıra toplantılarda, dış etkinliklerde, festivallerde ve daha pek çok alanda kullanılıyor. Kullanımı son derece geniş bir yelpazeye yayılmakta olan plastik kalem modelleri içerisinde zevkinize ve markanıza en uygun olanı seçebilir ve böylece markanızı tam olarak istediğiniz gibi tanıtabilirsiniz. Bu kalemlerden sipariş verebilmek çok kolaydır. Sipariş vermek istediğinizde öncelikle ürünler içerisinden beğeninize sunulan modellerden seçim yapıyorsunuz. Sonrasında ise bu modeller üzerine basılacak olan logo, adres ya da diğer bilgileri firmamız ile paylaşıyorsunuz ve 5 gün içerisinde kalemlerin sahibi olabiliyorsunuz. Promosyon plastik kalem modellerini temin etmek ve reklam yapmak bu kadar kolaydır.