Promosyon şapka

Promosyon Ürünleri

Promosyon Kalem

Promosyon Saat

Promosyon Ajanda

Promosyon kırtasiye ürünleri

Promosyon usb bellek

Liste Görünüm: Tablo
Sırala:
Göster:

Anahtarlık

AN-110
Fiyatı: 2,50TL
0

Lazer = 3,10 ₺+KDV Domeks = 2,50 ₺+KDV   *Baskı Cinsi : Lazer ve Damla Baskı *Şeffa.....

Yuvarlak Şeffaf Cep Aynası

AY-210
Fiyatı: 3,30TL
0

.....

Balon

BL-600
Fiyat Sorunuz
0

.....

Taşlı Çakmak

ÇM-300
Fiyat Sorunuz
0

*Siboplu *Ürün ebatı : 7,6 x 2,2 cm *Baskı Alanı : 5,1 x 1,3 cm .....

Manyetolu Çakmak

ÇM-400
Fiyat Sorunuz
0

*Siboblu *Ebat : 7,8 x 2,3 cm *Baskı Alanı : 1,5 x 5,5 cm .....

Mini Manyetolu Çakmak

ÇM-500
Fiyat Sorunuz
0

Koko marka, Siboplu, Manyetolu * Ürün ebatı: 6,4 x 2,2 cm * Baskı ebatı: 4,1 x 1,25 .....

Duvar Saatleri

DS-240
Fiyatı: 28,80TL
0

*35 cm Çap *Bombe Cam *Mineral Cam *Akar Saniye *Metal Kadran .....

Duvar Saatleri

DS-300
Fiyatı: 26,90TL
0

*30 cm Çap *Plastik Kasa *Mineral Cam *Akar Saniye   BRİSTOL KADRAN .....

Naturel Köşeli Kurşun Kalem

KK-360
Fiyatı: 0,55TL
0

.....

Oto Kokusu

OK-700
Fiyat Sorunuz
0

*İstenilen Özelliklerde Üretim Yapılır ( Kare, Daire, Dikdörtgen ve Logonuza Uygun Üretimler ) .....

Plastik Kalem

PLS-130
Fiyatı: 0,76TL
0

.....

Plastik Kalem

PLS-140
Fiyatı: 0,68TL
0

.....

Plastik Kalem

PLS-180
Fiyatı: 0,60TL
0

.....

Plastik Kalem

PLS-190
Fiyatı: 0,58TL
0

.....

Plastik Kalemler

PLS-200
Fiyatı: 0,58TL
0

.....

Penye Bisiklet Yaka Tshirt

PN-600
Fiyat Sorunuz
0

.....

İş yaşamı ve rekabet ortamları artış gösterdikçe promosyon ürünleri de giderek daha çok tercih edilmeye başlıyor. Ancak promosyon ürünlerinin tarihi çok yeni sayılmıyor. Çok eski zamanlardan bu yana mutlaka firmalar kendi tanıtım ve reklam çalışmaları altında bu ürünlerin dağıtımını gerçekleştiriyor. Her sektörde bu ürünlerden yararlanılması pazar payının da büyümesi ile alakalı olan bir durumdur. Üretici ve satıcı konumundaki olan her işletme rakipleri arasındaki farklılığı ortaya çıkarabilmek için ihtiyaçlar doğrultusunda bedava ürün dağıtımı yapmaya özen gösteriyor. Bu promosyon ürünleri genelde işletmelerin müşteri hedef kitlelerine yönelik olarak hazırlanıyor. Globalleşen dünyada firmalar arasındaki rekabet koşullarının artış göstermesi bu alanda dağıtılan promosyon ürünlerinin çeşitlerinde de artışlar meydana getiriyor. Önceden yalnızca kalem, ajanda ve çakmak gibi daha küçük çapta hediyeler dağıtılırken artık teknolojik ürünlere kadar ürün dağıtımı yapılabiliyor. Bu ürün dağıtımlarında firmaların ihtiyaçları için promosyon ürünleri son derece önemlidir. Her firma kendi üretim çeşidine göre bir promosyon dağıtmaya önem vermeli ve insanların dikkatini bu yöne çekmeyi başarabilmelidir.

Promosyon Ürünleri Fiyatları

Promosyon ürünleri fiyatları bakımında son derece çeşitli olan ürünlerdir. Bu ürünlerin fiyatlarındaki değişimler hem çeşit olarak hem de istenilen sayı bakımından değişiklik gösteriyor. Ancak promosyon olarak halka ya da müşteriye dağıtılacak olan ürünler seçilirken dikkate alınması gereken tek konu fiyatı değildir. Aynı zamanda bu ürünlerin insanların kullanabileceği ve üzerinde etki bırakabileceği şekilde seçilmesi gerekiyor. Bir promosyon ürünün kalitesi ne kadar yüksek ise insanlar üzerindeki etkisi de o kadar yüksek olacaktır. Aynı zamanda bu ürünlerin kullanılabilir olması ve hayatı kolaylaştırması da oldukça önemlidir. Bir çakmak ya da bir kalem insanların gün içerisinde en çok kullandığı ürünlerdir. Bu ürünlerin gün içinde kullanılması ve insanların bilinçaltında bir firma imajı oluşması pazarlama stratejisi açısından son derece önemlidir. Ürünlerin en iyi baskı teknolojileri ile promosyon ürünleri haline getirilmesi ve firmanın ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanması profesyonellik isteyen işlerden biridir.

Promosyon Ürünleri Neden Önemlidir?

Her firma reklam ve tanıtıma ihtiyacı için promosyon ürünleri duymaktadır. Bu ürünlerin kendilerini bir şekilde tanıtması ve yeni müşteri kitlesi oluşturması gerekiyor. Ancak bu sanıldığı kadar kolay ve ucuz olan bir iş değildir. Böyle zamanlarda firmalar kısa süreli reklam çalışması yerine daha uzun vadeli olan reklam çalışmaları yapmaya özen gösteriyor. Uzun vadede en etkili tanıtım çalışması promosyon ürünlerdir. Bu ürünlerin kalitesinin yüksek olması ve insanların sürekli olarak kullanılması son derece iyi bir müşteri potansiyeli sağlamaktadır. Kalite düzeyi yüksek promosyon ürünleri içerisinde teknolojik ürünler ile vip ürünler son derece iyi izlenim bırakan ürünlerdir. Powebank, flaş bellek, sümen takımları gibi ürün çeşitlerinden firmalar istedikleri gibi yararlanabilirler. Bu ürünler arasından seçim yapılırken firmanın imajı düşünülmeli ve buna göre bir seçim yapılmalıdır. Promosyon ürünlerin tercih edilmesi en önemli pazarlama stratejisi olarak kabul ediliyor. Çünkü her insan kendisine verilen hediyeden hoşnut olur ve bu hediyeler ile firmaları daha yakından tanıma imkânı bulur. Hediyelik olarak seçilen eşyalar firmaların her yıl belli miktarda para harcadığı ürünlerdir. Ancak takvim ve ajanda gibi ürünlerin tercih edilmesi düşünülüyorsa tarihe dikkat etmek gerekiyor. Yeni bir yıla girmeden önce mutlaka firmanızın yeni ajanda ve takvimlerinin hazırlanmış olması gerekiyor. Hatta bu ürünlerin dağıtımına bile önceden başlamalısınız ki insanlar yeni yıla girer girmez yeni ajandaları ile yıla başlayabilsinler. Promosyon ürünleri konusunda hizmet almak isterseniz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz ve her türlü bilgiyi bizden alabilirsiniz.