Promosyon şapka

Promosyon Ürünleri

Promosyon Kalem

Promosyon Saat

Promosyon Ajanda

Promosyon kırtasiye ürünleri

Promosyon usb bellek

Liste Görünüm: Tablo
Sırala:
Göster:

Duvar Saatleri

DS-100
Fiyatı: 56,00TL
0

METAL KADRAN : 64,00 ₺+KDV BRİSTOL KADRAN : 56,00 ₺+KDV BRİSTOL KADRAN - GÜMÜŞ VARAK : 56.....

Duvar Saatleri

DS-110
Fiyatı: 46,00TL
0

BRİSTOL KADRAN : 46,00 ₺+KDV BRİSTOL KADRAN - GÜMÜŞ VARAK : 46,00 ₺+KDV BRİSTOL METALİZE : 46,.....

Duvar Saatleri

DS-120
Fiyatı: 48,00TL
0

BRİSTOL KADRAN : 48,00 ₺+KDV BRİSTOL METALİZE : 48,00 ₺+KDV   *36 cm Çap *Alüminyum.....

Duvar Saatleri

DS-130
Fiyatı: 34,00TL
0

*30 cm Çap *Alüminyum *Mineral Cam *Akar Saniye BRİSTOL METALİZE :34,00 BRİSTOL KAD.....

Duvar Saatleri

DS-140
Fiyatı: 28,80TL
0

*26 cm Çap *Alüminyum *Mineral Cam *Akar Saniye METAL KADRAN : 38,00 BRİSTOL KADR.....

Duvar Saatleri

DS-150
Fiyatı: 67,40TL
0

*40 cm Çap *Kromajlı Metal *Mineral Cam *Akar Saniye METAL KADRAN : 78,00 BRİSTOL.....

Duvar Saatleri

DS-160
Fiyatı: 58,40TL
0

*35 cm Çap *Kromajlı Metal *Mineral Cam *Akar Saniye BRİSTOL METALİZE : 58,40 BRİS.....

Duvar Saatleri

DS-170
Fiyatı: 49,60TL
0

*30 cm Çap *Kromajlı Metal *Mineral Cam *Akar Saniye BRİSTOL METALİZE : 49,60 BRİSTO.....

Duvar Saatleri

DS-180
Fiyatı: 46,00TL
0

*25 cm Çap *Paslanmaz Metal *Mineral Cam *Akar Saniye METAL KADRAN : 54,00 BRİSTO.....

Duvar Saatleri

DS-190
Fiyatı: 62,00TL
0

*35,5 cm Çap *Kromajlı Metal *Mineral Cam *Akar Saniye METAL KADRAN : 70,00 BRİS.....

Duvar Saatleri

DS-200
Fiyatı: 52,00TL
0

*40 cm Çap *Metalize Kasa *Mineral Cam *Akar Saniye METAL KADRAN : 63,00 BRİSTOL .....

Duvar Saatleri

DS-210
Fiyatı: 52,00TL
0

*40 cm Çap *Metalize Kasa *Mineral Cam *Akar Saniye METAL KADRAN : 63,00 BRİSTOL .....

Duvar Saatleri

DS-220
Fiyatı: 31,80TL
0

*35 cm Çap *Bombe Cam *Mineral Cam *Akar Saniye METALİZE KADRAN : 37,80 BRİSTOL .....

Duvar Saatleri

DS-230
Fiyatı: 27,60TL
0

*28x50 cm *Mineral Cam *Bombe Cam *Akar Saniye BRİSTOL KADRAN .....

Duvar Saatleri

DS-240
Fiyatı: 28,80TL
0

*35 cm Çap *Bombe Cam *Mineral Cam *Akar Saniye *Metal Kadran .....

Duvar Saatleri

DS-250
Fiyatı: 42,00TL
0

*40 cm Çap *Plastik Kasa *Mineral Cam *Akar Saniye .....

Firma tanıtımları ve reklam çalışmaları yönünden promosyon saat büyük bir öneme sahiptir. Genelde promosyon ürün olarak hazırlanan ve birçok insan tarafından kullanılan bu saatler uzun ömürlü olmasından dolayı da tercih edilmektedir. Farklı kalite düzeylerinde hazırlanan saatler model çeşitleri bakımından da son derece farklı ürün yelpazesi sunmaktadır. Kalıcı bir promosyon çalışması gerçekleştirmek isteyen insanlar rahatlıkla promosyon saat modellerinden yararlanabilirler. Kaliteli ve son derece farklı tasarımlardan hazırlanan bu ürünler firma imajını en iyi şekilde yansıtmak için yeterli oluyor. Tanıtım stratejisi oluşturan ve iyi bir sonuç elde etmek isteyen pazarlama departmanlarının ilk olarak tercih ettikleri ürünler arasında yer alıyor. Duvar saati çeşitlerini firmalar normal halka dağıtabildikleri bu ürünleri aynı zamanda kendi müşterilerine de verebilmektedirler. Bu ürünlerin en iyi dağıtılma zamanları genelde konferans, seminer ya da fuar gibi kalabalık organizasyonların olduğu zamanlardır. Bu zaman dilimlerinde insanlar kendilerine bedava bir saat verilmesinden son derece memnun olacaklardır. Bu memnuniyet de beraberinde firmanın yüksek oranda kalıcılığını getirecektir.

Promosyon Saat Fiyatları

Her promosyon ürününde olduğu gibi promosyon saatlerinde de çeşitli fiyat farklılıkları olmaktadır. Ancak bu ürünler arasındaki fiyatlar birbirinden çok da farklı değildir. En önemli farklılığı yaratan konu saatin boyutu ve üzerine yapılacak baskısıdır. Firmanın isminin ve ambleminin saatin iç kısmına mı yoksa üst kısımda bir yere mi yapılması gerektiği çok önemli bir konudur. Bu detay bile fiyatın farklı olmasına neden olmaktadır. Promosyon saatleri fiyatı ne olursun her zaman için en etkili reklam çalışması olarak değerlendirilebilir. Büyük bir boyutta olması ve son derece şık bir tasarımının olması bu saatlerin insanların etkilenmesini daha kolay bir hale getiriyor. Genelde firmaların amblem ve isimlerinin saatlerin iç kısımlarına işlenmesi bu saatlerde standart ölçülerin de ortaya çıkmasını sağlamıştır. Toplu olarak siparişini vereceğiniz promosyon saatler sayısına göre de farklılık göstermektedir. Promosyon saatleri fiyat farklılıklarına rağmen firmalara en iyi tanıtım desteğini sunan ürünlerdir. Bu bakımdan da her şirket ve iş yeri bu ürünlerin gücünden faydalanmayı tercih ediyor.

Promosyon Saatlerinde Model Avantajları

Promosyon ürün olarak en fazla çeşide sahip olan ürünlerden biri olduğu söylenebilir. Bu ürünün şık ve kaliteli bir duruşunun olması tercih edilmesinin ilk nedenlerinden biridir. Aynı zamanda bu saatlerin kullanım alanı çok geniştir. Okullarda, iş yerlerinde, sınıflarda, evlerde, küçük işletmelerde ve kamu kuruluşlarının tüm dairelerinde kullanılabilir bir özelliğe sahiptir. Bu özelliklerinden dolayı da firmalar reklam çalışmalarına her zaman duvar saatlerini dâhil etmeyi ihmal etmiyorlar. Yüksek kalite standartlarında hazırlanan saatler kare, dikdörtgen ve yuvarlak formlarda hazırlanabiliyor. Hatta müşteri isteğine göre son derece farklı özel tasarımlar da gerçekleştirilebiliyor. Model alternatifi son derece fazla olan saat çeşitlerinde renk olarak da birden fazla seçenek sunuluyor. Hemen her renkte promosyon saat üretilebiliyor. Ancak bu saatlerde asıl amaç dikkat çekmek ve firma isminin ön plana çıkarılması olduğundan daha çok canlı renkler tercih ediliyor. Altın ve gümüş renkleri promosyon saatlerde en fazla tercih edilen renk tonlarıdır. Doğru bir pazarlama stratejisi yolunda ilerleyen firmalar istedikleri sayılarda bu saatlerden talep edebiliyorlar ve kendi isteklerini de üretimden önce belirtebiliyorlar. Firmanın ismi saatin çerçevesine işlenebildiği gibi iç kısma da işlenebiliyor. Bu istek tamamen müşteriye bırakılan bir detaydır. Firmalar promosyon saatleri konusunda hizmet almak istedikleri taktirde firmamızın üretimini yaptığı promosyon saatlerden diledikleri gibi faydalanabilirler.