Promosyon şapka

Promosyon Ürünleri

Promosyon Kalem

Promosyon Saat

Promosyon Ajanda

Promosyon kırtasiye ürünleri

Promosyon usb bellek

Liste Görünüm: Tablo
Sırala:
Göster:

Metal USB Bellek

UB-100
Fiyat Sorunuz
0

Plastik Kutulu 8 GB / 16GB / 32GB .....

Metal USB Bellek

UB-110
Fiyat Sorunuz
0

Metal Kutulu 4G / 8GB / 16GB / 32GB .....

Metal Usb Bellek

UB-120
Fiyat Sorunuz
0

Metal Kutulu 8GB / 16GB / 32GB .....

Kalem Usb Bellek

UB-130
Fiyat Sorunuz
0

Metal Kutulu / 8GB / 16GB / 32GB .....

Kalem Usb Bellek

UB-140
Fiyat Sorunuz
0

Metal Kutulu / 8GB / 16GB / 32GB .....

Kalem Usb Bellek

UB-150
Fiyat Sorunuz
0

 8GB / 16GB / 32GB .....

Kalem Usb Bellek

UB-160
Fiyat Sorunuz
0

Kalem Usb Bellek 16GB / 32GB .....

Kalem Usb Bellek

UB-170
Fiyat Sorunuz
0

Kalem Usb Bellek 16GB / 32 GB .....

Otg Usb Bellek

UB-180
Fiyat Sorunuz
0

Otg Usb Bellek / 8GB / 16GB / 32GB .....

Anahtar Usb Bellek

UB-190
Fiyat Sorunuz
0

Anahtar Usb Bellek / 8GB / 16GB / 32GB .....

Metal Usb Bellek

UB-200
Fiyat Sorunuz
0

Metal Usb Bellek 8 GB / 16 GB / 32 GB .....

Metal Usb Bellek

UB-210
Fiyat Sorunuz
0

Metal Usb Bellek .....

Metal Usb Bellek

UB-220
Fiyat Sorunuz
0

Metal Usb Bellek / 8GB / 16 GB / 32GB .....

USB Bellek

UB-230
Fiyat Sorunuz
0

4GB / 8GB / 16 GB / 32GB .....

Metal Usb Bellek

UB-240
Fiyat Sorunuz
0

8GB / 16GB / 32GB .....

Firmaların reklam çalışması içerisinde yer alan promosyon usb bellekler oldukça etkili olan tanıtım aracıdır. Promosyon, pazarlama stratejileri için oldukça önemli bir özendirme faaliyeti olduğundan bu faaliyetlerde çeşitli nesneler kullanılıyor. Bu kapsamda insanlara çeşitli nesneler verilerek firmaların bilinirlik düzeyinin arttırılması sağlanıyor. Ancak nesnelerin promosyon ürün olabilmesi için birtakım kriterlere uyması da oldukça önemlidir. Promosyon usb bellekler bu açıdan çok etkili denilebilir. Farklı renklerde ve tasarımlarda hazırlanan usb bellekler insanların kullanabilecekleri türden bir üründür. Birçok insan gerek okulda gerekse iş yerinde usb bellek ihtiyacı hissediyor. Ancak insanların almayı çok da akıl edemedikleri ya da fiyatından dolayı alamadıkları bu belleklerin onlara ücretsiz olarak verilmesi son derece cezp edici bir tanıtım çalışmasıdır. Özellik açısından farklı kriterlerde hazırlanan bu ürünler özel logo ve şekil baskılı olarak üretilebiliyor. Uzun süreli bir reklam çalışması yapmayı düşünen firmalar rahatlıkla promosyon usb bellek alternatiflerini değerlendirebilirler. Firmaların prestiji ve kurumsallığının vurgulanması aynı zamanda insanların dikkatini hızlı şekilde çekmesi için en ideal olan promosyon ürünüdür.

Promosyon Usb Bellek Fiyatları

Firmalar promosyon ürünler içerisinden usb bellekleri kullanmayı tercih ediyorlarsa önemli noktalara dikkat etmek durumundadırlar. Bir usb belleğin promosyon olarak seçilmesi belli bir maliyetin de ortaya çıkmasına neden olacaktır. Promosyon usb bellek fiyatları net olarak verilebilecek fiyatlar değildir. Fiyatları belirleyen bazı önemli kriterler bulunuyor. Marka değerini yükseltmek adına dağıtılan promosyon ürünler içerisinde usb bellekler farklı tip ve kapasitelerde üretiliyor. Bu da fiyatları etkileyen en önemli detaylar arasındadır. Bunun yanında şekil, miktar, kapasitesi de fiyatlar konusunda oldukça önemlidir. Adet fiyatları da bu gözde promosyon ürünlerinin fiyatlarına etki etmektedir. Usb bellekler son yıllarda promosyon sektöründe çok tercih edilen bir ürün olduğu için firmalar için çok fazla seçenek sunuluyor. İstenilen modelde ve kapasitede usb bellekler üstlerine gerekli amblem, isim ya da şekil işlenerek dağıtıma hazır hale getiriliyor. Bu ürünlerin fiyatları konusunda her detay firmaları ilgilendiren konulardır. Usb bellekler kapasite olarak oldukça fazla çeşit sunuyor.

Neden Promosyon Usb Bellek Tercih Edilmeli?

Reklam ve tanıtım sektöründe firmalar birbirinden farklı uygulamalar yapıyorlar. Ancak bunlar içerisinde en etkili olan promosyon uygulaması usb bellek uygulamasıdır. Usb bellekler insanların kullanmaya özen gösterdikleri ve işe yararlık konusunda oldukça değerli olan ürünlerdir. Bu ürünlerin teknoloji mağazalarında fahiş fiyatlarda satılıyor olması birçok insanın satın almasını engelleyen durumlar arasındadır. Ancak firmalar promosyon ürünü olarak usb bellek dağıtımı yaptığında şirketin prestijini önemli ölçüde etkilemektedir. Özellikle büyük ölçekli firmalar ve şirketler bu tarz promosyon çalışmalarında artık direkt olarak usb bellek kullanımını tercih ediyorlar. Birçok insanın kullandığı ve bilgi depolamada önemli bir araç olarak gördüğü usb bellekler kalitesi açısından da önemli ürünlerdir. Reklam ve pazarlama stratejisini en iyi şekilde belirleyen firmalar rahatlıkla bu belleklerin insanlar üzerindeki gücünden yararlanabilirler. Çeşit bakımından bu ürünler son derece zengindir. Kapasite olarak farklı GB özelliklerine sahip olması da bu ürünler için önemli bir detaydır. Renk seçimi, amblem basımı gibi işlemler için uygun olan usb bellekler firmaların renklerine göre de tasarlanabiliyor. Usb bellek çeşitleri arasında tercih edilebilecek olanlar; metal usb bellek, kalem usb bellek, otg metal kalem, ahşap usb bellek, kart usb bellek gibi farklı çeşitlerden yararlanılabilir. Sizler de firmalarınız için ideal olan bir promosyon usb bellek hazırlatmak isterseniz çeşitlerimizden yararlanabilir ve kaliteli tasarımlarımızdan birini seçebilirsiniz.