Promosyon şapka

Promosyon Ürünleri

Promosyon Kalem

Promosyon Saat

Promosyon Ajanda

Promosyon kırtasiye ürünleri

Promosyon usb bellek

Liste Görünüm: Tablo
Sırala:
Göster:

Evrak Çantası

EÇ-100
Fiyatı: 76,00 TL
0

29x40 cm .....

Evrak Çantası

EÇ-110
Fiyatı: 82,00 TL
0

Laptop Gözlü 29x40 cm .....

Evrak Çantası

EÇ-120
Fiyatı: 76,00 TL
0

27x40 cm .....

Evrak Çantası

EÇ-130
Fiyatı: 88,00 TL
0

28x38 cm .....

Evrak Çantası

EÇ-140
Fiyatı: 87,00 TL
0

20x26 cm .....

Evrak Çantası

EÇ-150
Fiyatı: 82,00 TL
0

29x32 cm .....

Evrak Çantası

EÇ-160
Fiyatı: 110,50 TL
0

Ebat:27*40 .....

Evrak Çantası

EÇ-170
Fiyatı: 110,50 TL
0

Ebat:28*39 cm .....

Evrak Çantası

EÇ-180
Fiyatı: 53,00 TL
0

Ebat:30x40x10 cm Su Geçirmez 420 D 1500 D Kumaş Tip 8 Fermuar 15,4 - 15,6 inç 2 Bö.....

Evrak Çantası

EÇ-190
Fiyatı: 56,50 TL
0

Ebat:30x40x6 cm 2 Bölmeli Su Geçirmez 420 D 1500 D Kumaş Tip 5 Fermuar ve Başlık .....

Sekreter Bloknot

SB-100
Fiyatı: 43,50 TL
0

Ebat:23x31 cm Termo Deri Hesap Makinesi Bloknot .....

Sekreter Bloknot

SB-110
Fiyatı: 43,50 TL
0

Ebat:23x31 cm Termo Deri Hesap Makinesi Bloknot .....

Sekreter Bloknot

SB-120
Fiyatı: 35,00 TL
0

Ebat: 18x23 cm Bloknot Termo Deri Kapak Hesap Makinesi .....

Sekreter Bloknot

SB-130
Fiyatı: 43,50 TL
0

*Ebat: 18,5x24 cm *Fermuarlı Kağıtlık *Kartlık *Hesap Makinesi .....

Sekreter Bloknot

SB-140
Fiyatı: 72,00 TL
0

*A4 Sekreter Bloknot *Ebat: 25x32 cm *Fermuarlı *Kağıtlık *Kartlık *Hesap Makinesi.....

Sekreterlik evrak çantaları iş dünyası çalışanlarının vazgeçilmez ürünleridir. Firma çalışanları gerekli evrak ve belgeleri sürekli yanlarında taşımak zorundadırlar. Firma sahibi veya çalışanı için elinde taşıdığı evrak çantası kadar müşterilerine sunum yapacağı evrak ve belgeleri bulunduracağı sekreterlik de büyük önem taşır. Evrak çantası firma sahibi veya çalışanları için imaj yaratacak özellikte olduğundan kalitesi ve tasarımı ile kusursuz özelliklerde olmalıdır. Kişinin giyim tarzına uyumlu, ciddi ve saygın bir görünüme sahip olması kişinin prestijini artıran bir araç olur. Çanta kıyafeti tamamladığı gibi kişinin saygın ve şık bir duruş sergilemesini de sağlar. Bu nedenle sekreterlik evrak çantaları firma sahipleri ve çalışanları için önemli unsurlardır. Çantanın duruşunun yanı sıra kullanışı da iş prensibi açısından önemlidir. Evrak çantası içerisine sekreterlik ve gerekli tüm evraklar düzgünce yerleştirilebilmelidir. Çantanın büyüklüğü firmanın çalışma alanına ve yapılan işe göre seçilebilir. Sekreterlik içerisinde hesap makinesi, kartvizitler, bloknotlar, evrak ve belgeler özenle yerleştirilerek evrak çantasında taşınır. Evrak çantası ve sekreterliğin kalitesi ve düzeni müşterilere karşı firmayı tanıtıcı önemli bir etken olacaktır.

Sekreterlik Evrak Çanta Fiyatları

Sekreterlik evrak çantaları kalitesine, işçiliğine ve tasarımlarına göre farklı fiyatlar ile sunulur. İş dünyasının en önemli etkenlerinden olan sekreterlik ve evrak çantalarında kalite ve düzgün görünüm çok önemlidir. Bu nedenle firma sahibi ve çalışanları fiyatından önce kalitesine ve şık duruşuna önem verirler. Sürekli takım elbise giyen ve işi gereği devamlı konferans, toplantı, iş görüşmeleri gibi aktif ve göz önünde olan firma sahipleri ya da çalışanları deri evrak çantaları tercih ederler. Zira kıyafetleri ile uyumu, iş ciddiyeti ve saygınlığı için çanta önemli bir görsel duruş olur. Deri çantalarda kullanılan derinin kalitesi evrak çantasının fiyatında etken olur. Sekreterliklerde malzeme kalitesi, büyüklüğü, kullanılan tasarım ayrıntıları gibi özellikler fiyat belirlenmesini etkiler. Sekreterlik evrak çantaları fiyatları kişilerin bütçesini sarsmayacak oranda olup aynı zamanda kaliteli ve şık olmalıdır.

Sekreterlik Evrak Çantaları Özellikleri

Sekreterlik ve evrak çantası iş dünyası çalışanlarının olmazsa olmaz araçlarıdır. İş gereği yanlarında bulundurmaları gereken evrak ve belgeleri taşıdıkları evrak çantası ve sekreterlikler aynı zamanda kişinin saygın bir duruş sergilemesini sağlar. Sekreterlik ve evrak çantaları çok önemli belgelerinde taşındığı araçlar olduğundan kesinlikle kırışma, kıvrılma gibi sorunların yaşanmayacağı bir düzeni sağlayabilmelidir. Çanta içerisinde bulunan bölmeler farklı evrak ve belgelerin ya da hesap makinesi gibi diğer eşyaların ayrı bölmelere yerleştirilebileceği özellikte olmalıdır. Evrak çantasının gerektiğinde omza asılabilen bir aparata sahip olması gerekir. Zira özellikle yoğun kalabalık olan şehirlerde yürünmesi gerektiği durumlarda çantanın sürekli elde taşınması tehlikeli ve zor olabilir. Evrak çantası kişinin kıyafeti ile renk ve tarz bakımında uyumlu özellikler içermelidir. Örneğin siyah bir takım elbise ile paraşüt kumaş mavi bir çanta çok zıt ve uyumsuz olacağından kötü bir görünüm yaratır. Oysa siyah takım elbise ile siyah deri bir çanta kişinin kendi özgün imajını yaratmasını sağlayan oldukça saygın bir duruş sergiler. Sekreterlik müşterilere ya da toplantı salonlarında kişilere düzenli ve saygın bir sunum yapılabilmesi için kaliteli tasarımlar ile üretilmiş olmalıdır. Uzun yıllardır promosyon sektöründe en kaliteli hizmeti sunan firmamız sekreterlik ve evrak çantası alanında da en kullanışlı ve şık ürünleri beğeninize sunar. Profesyonel hizmet anlayışı ile kalite standartlarında en güzel tasarımlar ile üretilen sekreterlik evrak çantaları ile kendi imajınızı yaratarak iş dünyasında prestijinizi artırabilirsiniz.