Promosyon şapka

Promosyon Ürünleri

Promosyon Kalem

Promosyon Saat

Promosyon Ajanda

Promosyon kırtasiye ürünleri

Promosyon usb bellek

Firmaların birbirleri arasındaki yarışların hız kazandığı rekabet günlerinde hasır ve saten kumaş takvimleri önemli bir tanıtım aracı olarak görülüyor. Bu ürünler firmaların ismine hazırlandığı için oldukça iyi bir reklam aracıdır. Müşteri hedef kitlesine daha kolay şekilde ulaşabilmek ve insanların aklında kalıcı hale gelebilmek için hasırdan ya da kumaştan takvim üretimi yapılabiliyor. Bu takvimlerin üretimleri yapılırken baskı kalitesine büyük bir önem veriliyor. Renklerin canlı olması ana renklerin ara renkleri boğmaması ve firma isim ve ambleminin net görünür şekilde olmasına dikkat ediliyor. Hasır ve saten kumaş takvimleri üretilirken firmaların istekleri doğrultusunda belli sayılarda üretiliyor. Aynı zamanda bu ürünlerde kullanılan farklı desen ve resim detayları da bulunuyor. Bazı takvimlerin üst kısımlarına Esma- ül Hüsna eklenebiliyor. Bu detayın alt kısmına da yılın 12 ayı net görünecek şekilde işleniyor. Duvara asıldığında yaprak çıkarma ya da sayfa değiştirme derdi olmadan insanlar rahatlıkla zaman takibi yapabiliyorlar. Uzun dikdörtgen formlarında hazırlanan bu promosyon takvimler firmalara dair tüm bilgilerin verilebildiği nadir ürünlerdendir. Yalnızca firma ismini değil aynı zamanda adres, telefon, ilgili kişi isim ve soyadı gibi detayları da ekleyebilme şansınız var. Farklı desen isteyen kişiler manzara resmi, Türk bayrağı gibi farklı detaylara da bu takvimler üzerinde yer verebilirler.

Hasır Ve Saten Kumaş Takvim Fiyatları

Fiyat olarak hasır ve saten kumaş takvimleri çok büyük bir maliyete sahip olan ürünler değildir. Aksine en ideal promosyon ürünler arasında yer alıyor. Dağıtımı kolay olan bu ürünlerde fiyatlar ürünün malzeme seçimine göre farklılık gösteriyor. Reklam aracı olarak kullanılacağı için bu ürünlerde baskı son derece önemlidir. Hatalı olarak meydana gelen baskılar firmaların imajını büyük ölçüde etkileyeceği için promosyon ürünlerin üretimine titizlikle yaklaşılıyor. En iyi kalitede boya ve malzeme kullanılıyor. Böylece firmalar reklamlarını yaparken müşteri karşısında daha yüksek oranda bir itibar kazanma şansını elde ediyor. Hasır ve saten kumaş takvimleri her yerde kullanılan ürünler olduğundan ve tanıtım malzemeleri arasında geniş yer tutuyor. Aynı zamanda bu ürünlerin fiyatları da çok yüksek olmadığı için firmalar bu takvimlerin üretimi için promosyon şirketlerine rahatlıkla başvuru yapabiliyorlar.

Promosyon Takvimlerin Basımı Neden Önemli?

Promosyonda ürün seçimi her zaman en kritik kararların verilmesini gerektirmektedir. Bu aşamada doğru hedef kitle için doğru ürün seçimi yapabilmek firmaların uzun vadede etkili bir sonuç almasını sağlayacaktır. Promosyon ürünlerinin seçiminde dikkat edilen ilk konu mutlaka bu ürünün kullanım ömrünün uzun olmasıdır. Bu nedenle de bir yıl gibi bir süre ile firmalara reklam avantajı sağlayacak olan takvimler promosyon sektöründe çok fazla tercih ediliyor. Takvim çeşitleri hem evlerde hem de farklı iş yerlerinde kullanılabiliyor. Bu ürünlerin aynı zamanda bir yıl gibi uzun süre boyunca duvarda asılı kalması da 7/24 reklam avantajı sağlaması açısından son derece önemlidir. Yüksek standartlarda bir takvim çeşidi tercih edildiğinde kolay kolay yıpranma olmadan uzun bir süre boyunca kullanılabiliyor. Bu nedenle de firmalar takvimlerde hasır veya kumaş malzemelerini kullanmayı tercih ediyorlar. Malzeme seçiminde titiz davranan firmalar her türlü promosyon çalışmasından çok daha iyi sonuç alabiliyor. Tüm promosyon çalışması esnasında seçilen ürünler için en iyi baskı çeşitleri uygulanıyor. Bu da ürünlerin daha dayanıklı hale gelmesini sağlıyor. Firmamız promosyon ürün sektöründe uzun bir süredir faaliyet gösteriyor. Bu faaliyetler doğrultusunda hasır ve saten kumaş takvimleri konusunda bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.