Promosyon şapka

Promosyon Ürünleri

Promosyon Kalem

Promosyon Saat

Promosyon Ajanda

Promosyon kırtasiye ürünleri

Promosyon usb bellek

Liste Görünüm: Tablo
Sırala:
Göster:

Işıklı Kalem

IK-1000
Fiyatı: 9,80TL
0

.....

Işıklı Kalem

IK-1050
Fiyatı: 9,00TL
0

.....

Roller Kalem

RK-100
Fiyatı: 5,50TL
0

.....

Roller Kalem

RK-150
Fiyatı: 4,90TL
0

.....

Roller Kalem

RK-200
Fiyatı: 7,30TL
0

.....

Roller Kalem

RK-250
Fiyatı: 7,60TL
0

.....

Roller Kalem

RK-300
Fiyatı: 6,80TL
0

.....

Roller Kalem

RK-350
Fiyatı: 7,10TL
0

.....

Roller Kalem

RK-400
Fiyatı: 4,75TL
0

.....

Roller Kalem

RK-450
Fiyatı: 12,60TL
0

.....

Roller Kalem

RK-500
Fiyatı: 15,20TL
0

.....

Roller Kalem

RK-550
Fiyatı: 9,80TL
0

.....

Roller Kalem

RK-600
Fiyatı: 15,40TL
0

.....

Roller Kalem

RK-650
Fiyatı: 12,60TL
0

.....

Roller Kalem

RK-700
Fiyatı: 7,50TL
0

.....

Roller Kalem

RK-750
Fiyatı: 13,80TL
0

.....

Roller ve ışıklı kalemler gösterişi en yüksek kalitede olan kalem modelleridir. Promosyon olarak satışa sunulan ve herkes tarafından beğeniyle kullanılan bu kalem modelleri, çok şık bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda diğer tüm kalem modelleri içerisinde prestijini ortaya koyan ve en ön plana çıkmayı başaran modeller olarak kabul edilir. Büyük beğeni kazanan roller ve ışıklı kalemler hem tasarımıyla dikkat çekiyor ve göz dolduruyor hem de kolay kullanımı ile gönüllerde taht kurmaya devam ediyor. Roller olarak tasarlanan kalem modellerine bir de ışık eklendiğinde, şık tasarımıyla birlikte kalitesine de kalite katılmaya devam ediyor. Her çeşit toplantılarda organizasyonlarda ve daha pek çok alanda kullanılabilen roller kalem modelleri, markanızı çok daha kaliteli bir şekilde tanıtmanıza yardımcı oluyor. Kısa sürede hazırlanarak sizlere gönderilen roller kalem modelleri, markanızın tanıtımını yaparken sizlere büyük oranda katkı sağlıyor. Uygun fiyatıyla, uygun fiyatına rağmen yüksek kalitesiyle dikkat çeken roller kalemler, müşterilerinizle olan ilişkilerinizi geliştirmenize ve markanızın daha fazla kişi tarafından tanınmasına da yardımcı oluyor. Roller kalem modelleri, tam anlamıyla tamamlayıcı ürünler olarak bilinir. Yalnızca roller kalemleri kullanarak değil, aynı zamanda farklı ürünlerle bu kalemleri takım halime getirerek de tanıtım ve reklamlarınızı yapabilirsiniz.

Roller ve Işıklı Kalem Fiyatları

Roller ve ışıklı kalemler uygun fiyatları ile dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Bütçenizi aşmadan ve hatta tamamen bütçenize destek olan bu kalemler sayesinde, markanızı çok daha uygun fiyatlarla tanıtma imkânını elde etmiş oluyorsunuz. Üstelik daha büyük ürünler elden ele dolaşırken büyük sorunlara yer açarken, kalemler elden ele çok kısa süre içerisinde dolaşır ve markanızın kısa sürede hak ettiği değeri ve tanınırlığı bulmaya başlar. Aynı zamanda, farklı promosyon ürünler daha pahalıya satışa sunulurken, kalem modelleri çok daha ucuz bir şekilde satışa sunulur ve herkes bu imkandan faydalanabilir. Promosyon roller ve ışıklı kalemler oldukça fazla çeşitliliği sahiptir. Promosyon ürünler içerisinde temsilci ürün olarak kabul edilir. Işıklı olarak tasarlanması ise şıklığını arttıran bir özelliğidir. Sizler de markanızın reklamını yaparken ve tanıtımını gerçekleştirirken,  müşterilerinizin daha fazla dikkatini çekmek amacıyla ışıklı olan roller kalem modellerinden tercih edebilirsiniz. Uç kısımlarında yer alan ışıklar, yazınızı daha rahat yazmanızı ve yazarken ne yazdığınızı daha net bir şekilde görmenizi sağlar. Girişimcileri her geçen gün daha da fazla cesaretlendiren ve tüm hayallerinin gerçekleşmesini sağlayan roller ve ışık tasarımlı kalem modelleri, baskı ve modellere göre çeşitlilik gösterir. Bu nedenle markanız için ya da reklamını yapmak istediğiniz her hangi bir şey için, en uygun modelleri seçmeye özen göstermelisiniz.

Firmaların Tercihi Roller ve Işıklı Kalem Modelleri

Birçok firmanın ilk tercihleri arasında yer alan roller ve ışık tasarımlı kalem modelleri, düşük bütçeler ile kolaylıkla temin edilebiliyor. Fiyatları açısından hiçbir şekilde zorluk çıkarmayan bu kalemler, her sektörde kullanılabilir özelliklere sahiptir. Bazı roller modellerde ışık tasarımına yer verilmez. Sizler ışıksız olarak tercih etmek istediğinizde, düz olan modellerden tercih edebilirsiniz. Işıklı olan modellerin ışık tasarımları kalemlerin uç kısmına eklenir ve yazınızı yazarken yazdığınızı daha net bir şekilde görmenizi sağlar. Aynı zamanda üst kısmında dokunmatik ek kısmına sahip olan roller modeller de mevcuttur. Tüm modellerde tüm sıcak ve ara renklere yer verilerek model ve renk çeşitliliği sağlamaya özen gösterilir. Firmamız bünyesinden roller ve ışıklı kalemler ve diğer tüm kalemlere ulaşım sağlayabilirsiniz.