Promosyon şapka

Promosyon Ürünleri

Promosyon Kalem

Promosyon Saat

Promosyon Ajanda

Promosyon kırtasiye ürünleri

Promosyon usb bellek

Promosyon oto kokusu firmaların etkili ve kalıcı reklam araçlarından biri olarak üretilir. Genellikle araçların dikiz aynasına takılan ya da yapıştırma özelliği ile araca güzellik katan ürünlerdir. Birbirinden güzel hoş kokular ile tasarlanan oto kokuları araçlarda tercih edilen ürünler olduğundan firmaların promosyon aracı olarak etkili olur. Farklı modeller ile dizayn edilen oto kokusu çeşitleri firmanın sektörel konseptine uygun olarak seçilebilir. Örneğin bir nakliye firması tır modeli, araç tamir firması yedek parça şeklinde oto kokusu yaptırabilir. Veya kişilerin beğenerek kullanabileceği nazar boncuğu, sevimli kedi, köpek gibi figürlerin bulunduğu oto kokuları tasarlanabilir. Promosyon oto kokusu üretiminde kaliteli karton malzeme kullanımı ve kalıcı koku özelliği mühimdir. Oto kokusunun uzun bir süre firmanın reklamı olarak araçlarda kullanılması sürekli firma isminin göz önünde olması anlamına gelecektir. Bu nedenle mutlaka uzun kullanıma uygun kaliteli malzeme ve koku özellikleri ile üretilmelidir.

Promosyon Oto Kokusu Fiyatları

Promosyon oto kokusu malzeme kalitesine, tasarımına, işçiliğine, koku ve baskı özelliğine göre farklı fiyatlar ile sunulur. Oto kokularında kalite fiyat için belirleyici bir unsur olacaktır. Kaliteli malzeme kullanımı fiyatı artıran bir unsur olsa da uzun süreli etkili ve kalıcı bir reklam yapabilmek için gereklidir. Tüm promosyon ürünlerde olduğu gibi oto kokularında da baskı en önemli özelliktir. Zira firmanın isminin bilinmesini ve tanınmasını sağlayacak olan baskı özelliğidir. Sade ve net okunabilen baskıda firma ismi, logosu, iletişim bilgileri gibi tanıtıcı unsurlar oto kokusu olarak hazırlanan özel karton üzerine basılır. Baskı solmayan, silinmeyen, akmayan, bozulmayan, belirgin bir şekilde olursa firmanın ismi pek çok insan tarafından uzun süre görülecektir. Bu da firma için uzun soluklu bir reklam olacaktır. Promosyon oto kokusu baskı kalitesi fiyat hususunda etken olsa da mutlaka en iyi baskı uygulanmalıdır. Oto kokularında diğer fiyat belirleyici unsur kokularıdır. Fakat kişilerin görselden çok araç içerisinde sağlayacağı hoş koku için ürünü kullanacakları düşünülürse kalıcı ve güzel kokulu üretim önemlidir. Uzun süre kaybolmayan kokular kullanılması promosyon oto kokusunun daha uzun süre araçta kullanılması anlamına gelir. Fiyat konusunda ürünün kaç adet hazırlanacağı da belirleyici olur. Ürünün üretim adedi arttıkça fiyatı düşecektir. Bu sebeple firmalar ileriye dönük kalıcı reklam programı ile çok sayıda oto kokusu talep ederek maliyeti düşürebilirler.

Promosyon Oto Kokusu Özellikleri

Promosyon oto kokularının en belirgin özelliği hoş kokularıdır. Oto kokusu üretiminde uzun süre kokuyu hapseden özel karton kullanılır. Kalıcı koku veren esanslar ile kartonun çok uzun süre güzel kokması sağlanır. Oto kokusu kartonu üzerine kalıcı renklerde okunaklı bir baskı ile firma bilgileri basılarak etkili bir reklam yapılır. Promosyon oto kokuları uygun özellikler ile üretildiğinde firmalar için çok etkili bir promosyon aracı olurlar. Araç içerisinde sağlayacağı hoş koku herkes tarafından tercih edilen bir ayrıntıdır. Pek çok kişi tarafından severek kullanılan bu promosyon ürünü firmaların reklam için bir numaralı tercihi olabilir. Bilhassa benzin istasyonları, oto tamircileri, otobüs firmaları, nakliye firmaları, taksi durakları, yedek parça imalatı ve satışı yapan firmalar tarafından sıkça tercih edilir. Uzun yıllardır promosyon sektöründe hizmet veren firmamız en kaliteli ve şık oto kokularının imalat ve satışını yapar. Oto kokusu üretimlerimizde kaliteli özel karton malzeme üzerine en ileri teknoloji ile kalıcı baskı kullanırız. Etkili ve kalıcı kokular ile tasarladığımız oto kokusu çeşitlerimiz çok beğenilen ürünlerdir. Promosyon oto kokusu ve diğer tüm promosyon ürünleri için en kaliteli ve güvenli hizmeti bizden alabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.