Promosyon şapka

Promosyon Ürünleri

Promosyon Kalem

Promosyon Saat

Promosyon Ajanda

Promosyon kırtasiye ürünleri

Promosyon usb bellek

Liste Görünüm: Tablo
Sırala:
Göster:

Fosforlu Kalem

FK-210
Fiyatı: 11,80TL
0

*Tükenmez *Versatil ve Fosforlu Kalem Seti .....

Ahşap 9'lu üçgen boyama seti

KBK-160
Fiyatı: 19,45TL
0

.....

Kraft gövde 12'li boyama seti

KBK-170
Fiyatı: 11,05TL
0

.....

Ahşap köşeli 12'li boyama seti

KBK-180
Fiyatı: 21,40TL
0

.....

Kraft yuvarlak 15'li boyama seti

KBK-190
Fiyatı: 21,65TL
0

.....

Kraft gövde 12'li boyama seti

KBK-200
Fiyatı: 17,25TL
0

.....

6'lı ve 12'li kuru boya seti

KBK-220
Fiyatı: 4,40TL
0

6'lı ürün fiyatı = 4,40 TL+KDV 12'li ürün fiyatı = 16,10 TL+KDV .....

Promosyon kuru boya kalemler portföy kapsamında sık sık tercih edilen promosyon ürünlerden bir tanesidir. Daha çok çocuklara yönelik olarak hazırlanan bu kuru boya kalemler, yetişkinler tarafından da çok rahat ve hızlı bir şekilde kullanılabilir. Promosyon kuru boya kalemler yalnızca çocuklar tarafından resim yapmak ya da resim boyamak amacıyla kullanılmaz. Tükenmez kalem kullanmaktan hoşlanmayan yetişkinler tarafından da renkli kalemlerin yerine rahatlıkla kullanılabilir. İşaretleme yapmak, önemli bilgilerin altlarını çizmek, önemli başlıklar atmak ve daha pek çok amaç için renkli kuru boya kalemlerin kullanımına yer verilebilir. İçerdikleri doğal ve sıcak renk tonlarından oluşan kuru boya kalemleri, geniş portföy içerisinden seçilerek kullanımına yer verilebilir. Promosyon olarak tasarlanan kuru boya kalem modelleri, aynı zamanda tamamen doğal şekilde tasarlanır ve geri dönüşüm özelliğine de sahiptir. Bu nedenle hem büyük hem de küçük yaş grupları tarafından gönül rahatlığıyla her yerde kullanılabilir. Kullanım esnasında, elleri kirletmez, çevreye zarar vermez, kimyasal madde içermediği için çocuklar için de hiçbir tehlike arz etmeden kullanılabilir. Oldukça yüksek bir kaliteye sahip olan kuru boya kalemler, promosyon olarak tercih edildikleri takdirde, şık bir tasarıma sahip olarak tanıtımlarınızı yapmanıza yardımı olur.

Promosyon Kuru Boya Kalem Fiyatları

Fiyatlar karşılaştırıldığında, en uygun fiyatlara sahip olan promosyon kuru boya kalemler üzerine logo ve baskı yapılabilen kalem modelleri içerisinde yer alıyor. Biz de bu alanda işini en iyi şekilde yapan ve tamamen müşteri memnuniyetini baz alarak çalışmalarına devam eden bir firma olarak sizler için doğal içerikli promosyon kuru boya kalemler sunmaya özen gösteriyoruz. Geniş kapsamlı ürün yelpazemiz içerisinde yer alan kuru boya kalemler üzerine isim, adres, logo, slogan, iletişim bilgileri gibi pek çok şeyi baskı yapabiliriz. Hem kalitesinden ödün vermeyen, dayanıklı ve işlevsel hem de oldukça uygun fiyatlara sahip olan kuru boya kalemleri, hediye olarak müşterilerinize verebilirsiniz. Firmanızı, kurum ya da kuruluşunuzu tanıtmak için potansiyel müşterilerinize baskılı ve logolu kalemleri dağıtabilirsiniz. Daha geniş kitlelere hitap edebilmek ve markanızın tanınma oranını arttırmak için çocuk sahibi olan ailelere kuru boya kalemleri dağıtabilirsiniz. Firma, kurum ya da kuruluşunuzun çalışanlarına bu kalemlerden hediye ederek de amacınıza daha kısa sürede ve hızla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Promosyon Kuru Boya Kalemler Ne İşe Yarar?

Promosyon olarak basılan kuru boya kalemler, daha çok çocukların sağlıklı boya kalemleri kullanmasına fayda sağlıyor. Çocukların daha güzel boyamalar yapabilmesi, daha doğal ve içeriği organik olan boyalarla resim yapabilmesi, yetişkinlerin önemli notlarını doğan renklerle alabilmesi için bu kuru boya kalemler ilk olarak tercih edilebilir. Markalı ve yazımı rahat olmayan kalemler tercih etmek ve daha fazla para ödemek yerine, hem uygun fiyatlı olan hem de doğaya asla zarar vermeyen bu kalemleri tercih edebilirsiniz. Böylece hem bütçenize destek olmuş olacak hem de doğaya katkı sağlamış olacaksınız. Markanız ise hem doğal şekilde geniş kitlelere ulaşmaya başlayacak hem de başkalarının da doğaya katkı sağlayan bir ürün kullanmasına imkân tanıyor olacaksınız. Logolarınızı ya da isimlerinizi belirledikten sonra, buna en uygun modelleri de belirleyerek firmamız ile iletişime geçebilir, fiyat alabilir, sorularınıza çok kısa sürede yanıt bulabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan ve mutlaka her evde ve her ofiste bulunması gereken promosyon kuru boya kalemler en güzel çeşitleri ve doğa dostu, kaliteli görünümleri ile sahiplerini beklemeye devam ediyor.