Promosyon şapka

Promosyon Ürünleri

Promosyon Kalem

Promosyon Saat

Promosyon Ajanda

Promosyon kırtasiye ürünleri

Promosyon usb bellek

Liste Görünüm: Tablo
Sırala:
Göster:

Açacak Magnet

AÇ-100
Fiyatı: 3,90 TL
0

Ebat A: 7,8 x 7,8 cm Baskı Alanı A: 6,2 x 6,2 cm   Ebat B: 7,4 x 6,8 cm Baskı Alanı .....

Yuvarlak Şeffaf Cep Aynası

AY-100
Fiyatı: 3,00 TL
0

.....

Bardak Altlığı

BA-650
Fiyat Sorunuz
0

.....

Balon

BL-600
Fiyat Sorunuz
0

.....

Frizbi

FRZ-160
Fiyatı: 3,00 TL
0

.....

Konteyner Kalemlik

KL-100
Fiyat Sorunuz
0

* Plastik  * 14x7x8 cm * 10,5 cm iç derinlik .....

Mouse Pad

MP-600
Fiyat Sorunuz
0

.....

Oto Kokusu

OK-750
Fiyat Sorunuz
0

*İstenilen Özelliklerde Üretim Yapılır ( Kare, Daire, Dikdörtgen ve Logonuza Uygun Üretimler ) .....

Oto Kesesi

OKS-170
Fiyatı: 4,00 TL
0

.....

Yuvarlak Para Tabağı

PT-100
Fiyatı: 6,60 TL
0

Ebat: 17,4x17,4 cm Reklam Alanı: 16,7x16,7 cm .....

Kare Para Tabağı

PT-110
Fiyatı: 7,50 TL
0

Ebat: 20,8x17,4 cm Reklam Alanı: 14,6x14,6 cm .....

Kalemlik

PÜ-100
Fiyatı: 3,55 TL
0

*Ebat: 10x8x5,4 cm *Reklam Alanı: 5x8 cm     .....

Şeffaf Kalemlik

PÜ-110
Fiyatı: 3,55 TL
0

*Ebat: 10x8x5,4 cm *Reklam Alanı: 5x8 cm     .....

Kalemlik

PÜ-120
Fiyatı: 5,10 TL
0

*Ebat: 10x8x5,4 cm *Reklam Alanı: 9x7,5 cm   .....

Yonca Kalemlik

PÜ-130
Fiyatı: 4,55 TL
0

*Ebat: 19x9 cm *Reklam Alanı: 3,5x3,5 cm   .....

Promosyon plastik ürünler promosyon aracı olarak en çok kullanılan ürünlerden biridir. Hafif ve kullanışlı olmasının yanı sıra fiyatlarının uygun oluşu da firmalar tarafından sıkça tercih edilmesine sebep olur. Plastik ürünler içerisinde magnet açacaklar, cep aynaları, balonlar, not tutacakları, küllük, manikür setleri, para tabağı, masif kâğıtlıklar, masif kalemlikler gibi çok çeşitli ürünler yer alır. Promosyon ürün ihtiyacı olan firmanın sektörüne ve seçimine uygun olarak üretilir. Firmanın seçtiği ürünler de şekil ve özellik olarak farklı modeller ile dizayn edilir. Örneğin firma reklamı olarak tercih edilen magnet açacaklar forma, ev ya da damla etiketli modeller ile üretilebilir. Ayna seçilmişse yuvarlak, kare, dikdörtgen, şeffaf ve kalp gibi modeller ile tasarlanır. Diğer promosyon plastik ürünler de aynı şekilde farklı şekil ve modelleri ile imal edilebilir. Firmanın tercihine uygun olarak seçilen promosyon plastik ürünler üretim sonrası baskıya alınır. Firmanın adı, iletişim bilgileri, logosu, tanıtıcı resim ve bilgiler gibi istenilen baskı ürün üzerine uygulanır. Böylece firma promosyon ürünü müşterilerine veya müşteri adaylarına hediye ederek kendi reklamını en iyi şekilde yapmış olacaktır.

Promosyon Plastik Ürün Fiyatları

Promosyon plastik ürünler üretildikleri malzeme kalitesine, işçiliğine, baskı özelliğine ve tasarımına göre farklı fiyatlar ile sunulur. Firma istediği kalite ve modeldeki ürünü seçerken fiyat aralığını da kendi bütçesine göre belirleyebilir. Promosyon ürünlerde firmanın bütçesi açısında fiyat önemli bir kriter olsa da kalite çok önemli bir etkendir. Zira kaliteli malzeme ve baskı özellikleri ile üretilen promosyon ürünler firmanın saygın prestijini etkileyen bir unsur olacaktır. Ayrıca kaliteli ürünler uzun yıllar aynı özellikle kullanılacağından firmanın da sürekli reklamı yapılmış olacaktır. Bilhassa baskı kalitesi firmanın etkili ve kalıcı bir reklam yapabilmesi için çok önemli bir etkendir. Kaliteli baskı özelliği ile tasarlanan promosyon ürünler firma için sürekli olarak tanınma ve bilinme garantisi olacaktır. Plastik ürün fiyatları diğer promosyon ürünlere nazaran çok daha hesaplı ürünlerdir. Çok sayıda yaptırıldığında fiyatı çok daha uygun olacaktır. Bu nedenle firma ileriye dönük iyi bir promosyon reklamı yapmak istiyorsa çok sayıda ürünü aynı anda yaptırarak kazançlı olacaktır.

Promosyon Plastik Ürünlerin Özellikleri

Promosyon amacıyla kullanılacak olan promosyon plastik ürünler oldukça pratik ve kullanışlı ürünlerdir. Firmanın kendi sektörel özelliklerine ve müşteri portföyüne uygun olarak seçeceği promosyon plastik ürün modeli firmayı temsil edeceğinden kalite standartlarında üretilir. Firma reklamının etkili ve kalıcı olabilmesi için orijinal dijital baskı ve firma bilgileri ürün üzerine özenle basılır. Promosyon plastik ürünlerde silinmeyen, akmayan, bozulmayan, renkleri solmayan kaliteli baskı özellikleri uygulanır. Promosyon plastik ürün özelliklerinden biri de tasarımlarıdır. Müşterilerin beğeneceği ve severek sürekli yanlarında taşıyacakları şekilde tasarlanan ürünler daha kalıcı olacaktır. Beğendiği ürünü sürekli elinde taşıyan kişi devamlı firmanın reklamını yapmış olacaktır. Ya da ofis masalarında kullanılacak olan plastik promosyonlar hoş tasarımlar ile üretildiğinde sürekli göz önünde uzun yıllar kalacak ve firmanın reklamını yapmış olacaktır. Uzun yıllardır promosyon sektöründe hizmet veren firmamız plastik ürünler ve diğer promosyon ürünleri alanında en kaliteli tasarımları beğeninize sunar. Promosyon ürünler alanında eğitimli ve uzman kişiler tarafından tasarlanıp üretilen ürünlerimiz kaliteli baskı özellikleri ile hizmetinize sunulur. Öncelikle firmanın beğendiği promosyon ürün istenilen model ve özellikler ile tasarım uzmanlarımız tarafından projelendirilir. En gelişmiş cihazlar ile üretimi yapılır. İleri teknoloji basım makinelerimiz ile firma bilgileri ürünün üzerine kusursuz bir şekilde basılır. Promosyon plastik ürünler ve birçok farklı promosyon çeşitleri için en profesyonel ve güvenli hizmeti bizden alabilirsiniz.