Promosyon şapka

Promosyon Ürünleri

Promosyon Kalem

Promosyon Saat

Promosyon Ajanda

Promosyon kırtasiye ürünleri

Promosyon usb bellek

Liste Görünüm: Tablo
Sırala:
Göster:

Cetvel Çeşitleri

CT-200
Fiyat Sorunuz
0

30 CM OPAK CETVEL = 2,10 TL+KDV 30 CM VERNİKLİ DAR CETVEL = 3,10 TL+KDV 30 CM VERNİKLİ GENİŞ C.....

12'li Boya Kalem Seti

KK-510
Fiyatı: 14,65 TL
0

*12 adet farklı renk , köşeli kalem .....

Boya Kalem Seti

KK-520
Fiyatı: 17,30 TL
0

12 adet farklı renk , köeşli kaelm 3 adet köşeli kurşun kalem Silgi , Ahşap Cetvel , Ahşap Ka.....

12'li Boya Kalem Seti

KK-530
Fiyatı: 15,85 TL
0

.....

12'li Boya Kalem Seti

KK-540
Fiyatı: 22,35 TL
0

*12 farklı renk , Köşeli Kalem *Kalemtraş , Silgi *Cetvelli Ahşap Kutu .....

12'li Boya Kalem Seti

KK-550
Fiyatı: 9,50 TL
0

.....

9'lu Boya Kalem Seti

KK-560
Fiyatı: 20,50 TL
0

*9'lu Farklı Renk , Köşeli Kurşun Kalem *Silgi *Cetvelli Ahşap Üçgen Kutu .....

6'lı Silgili Kurşun Kalem

KK-570
Fiyatı: 6,75 TL
0

.....

6'lı Küçük Boya Kalem Seti

KK-580
Fiyatı: 7,80 TL
0

*6'lı Küçük Boya Kalem Seti *Silindir Kutu *Kalemtraşlı Kapak *Şeffaf Gövde .....

6'lı Küçük Boya Kalem Seti

KK-590
Fiyatı: 8,00 TL
0

*6'lı Küçük Boya Kalem Seti *Silindir Kutu *Kalemtraşlı Kapak *Kraft Gövde .....

Küçük Boya Kalem Seti

KK-600
Fiyatı: 12,65 TL
0

*12'li küçük Boya Kalemi *Silindir Kutu *Kalemtraşlı Kapak .....

Uzun Boya Kalem Seti

KK-610
Fiyatı: 10,50 TL
0

*A: 12'li büyük boya kalemi = 16,50 TL+KDV *Silindir kutu *Kalemtraşlı kapak *B: 6'lı büyük.....

Okul Seti

KK-620
Fiyatı: 3,95 TL
0

*Jelatinli Okul Seti: *1 Adet kurşun kalem *1 Adet silgi *1 Adet Kalemtraş *1 Adet 15 cm .....

Konteyner Kalemlik

KL-100
Fiyat Sorunuz
0

* Plastik  * 14x7x8 cm * 10,5 cm iç derinlik .....

Kalemtraş

KT-300
Fiyatı: 0,60 TL
0

.....

Kırtasiye ürünleri eğitim hayatından iş hayatına hayatın birçok alanında kullanılan ürünlerdir. Kalem ve defter en çok bilinen ve kullanılan kırtasiye ürünleri olmakla birlikte silgiden pergele, makastan kalemtıraşa pek çok ürün kırtasiye malzemesidir. Kırtasiye ürünlerinin kullanım amaçlarından biri de promosyon ürünü olarak sunulmalarıdır. Firmaların reklam amacıyla sunduğu promosyon ürünleri içerisinde en çok tercih edilen ürünlerin başında kalem, defter ve ajanda gibi kırtasiye ürünleri gelir. Çok sık kullanılan ürünler olması ve özellikle ofislerde sürekli göz önünde bulunması nedeniyle etkili bir reklam aracı olurlar.  Seçim zamanları partilerin en çok tercih ettiği promosyonlardan biri olan kalemler seçmene partilerinin tanıtım malzemesi olarak dağıtılır. Kalem üzerine bastırılan parti ismi ve amblemi elden ele dolaşan kalem üzerinde sürekli göz önünde olarak insan zihnine işlemesi amaçlanır. Özellikle yeni yıl döneminde firmalar müşterilerine ajanda hediye ederek isimlerini duyurmayı ve müşterilerini önemsediklerini belirtmek isterler. Kırtasiye ürünlerinin promosyon olarak kullanımı oldukça yaygındır.

Kırtasiye Ürün Fiyatları

Kırtasiye ürünleri kullanılan malzemenin kalitesine, işçiliğine ve tasarımına göre farklı fiyatlar ile sunulur. Promosyon olarak kullanılan kırtasiye ürünleri diğer promosyon malzemelerine göre çok daha uygun fiyatlarla ihtiyaç sahiplerinin beğenisine sunularak cazip fiyatlarla reklam yapılabilmesi sağlanır. Oldukça etkili bir reklam aracı olan kırtasiye malzemeleri firmalar için bütçelerini sarsmadan müşteri memnuniyeti sağlayıp isimlerini duyurabilme olanağı sağlar. Promosyon ürünlerinde fiyat belirleyen en önemli etkenlerden biri kalitesidir. Ancak kalitesiz bir ürün de firmanız için prestij kaybı olacağından kaliteli ürünler seçilmesinde fayda vardır. Promosyon ürünlerini ne kadar çok sayıda sipariş ederseniz fiyatı da o kadar uygun olacaktır. Bu nedenle promosyon ürün taleplerinizi çok sayıda yaptırarak kazanç sağlayabilirsiniz. Firmanız için promosyon talep edeceğinizde fiyatından çok ne kadar etkili olacağı ve reklamınızın ne kadar iyi yapılabileceği önem arz eder. Kaliteli promosyon ürünlerini uygun fiyatlar ile yaptırabileceğiniz bir işletme ile anlaşmanız bütçenizi sarsmadan kaliteli ve güzel promosyon kırtasiye ürünlerini uygun fiyatlar ile alabilmenizi sağlayacaktır.

Kırtasiye Ürünleri Nasıl Olmalıdır?

Kırtasiye ürünlerinin eğitim, iş hayatı ya da promosyon olarak kullanımında kalite en önemli etken olur. Kırtasiye ürünleri promosyon aracı olarak kullanıldığında kaliteli ürünler uzun süre reklamınızın yapılmasını sağlayacak reklam malzemesi olurlar. Bunun yanı sıra müşterilerinize karşı duruşunuz ve prestijiniz için de kaliteli hediyeler çok daha etkili olacaktır. Örneğin firmanız adına promosyon kalem yaptırdığınızda mürekkep akıtma, düzgün yazmama, mürekkebi hemen bitme gibi sorunlar meydana gelse hemen çöpe atılacaktır. Bu da firma isminizin uzun süre görülmesini engelleyecektir. Bunun yanı sıra hediye ettiğiniz müşteriniz firmanız için çok da iyi düşünmeyecektir. Promosyon kırtasiye malzemelerinde olması gereken en önemli özelliklerden biri de baskı kalitesidir. Talep edeceğiniz promosyon kırtasiye ürünü üzerinde firma isminiz ve logonuz ne kadar düzgün basılırsa o kadar etkili ve düzgün bir şekilde reklamınız yapılmış olur. Eğer baskıda renkler ve yazılar karışmış ise promosyonun hiçbir anlamı olamayacaktır. Promosyon kırtasiye ürünleri için en önemli özelliklerden biri de elbette fiyatıdır. Çok fazla sayıda yapılacak olan kırtasiye ürünleri firmanın bütçesini sarsmayacak fiyatlar ile sunulmalıdır. Promosyon kırtasiye ürünleri sunan firmamız, en kaliteli malzeme ile üretilen kırtasiye ürünlerini beğeninize sunar. Dijital baskı kalitesi ile ürünler üzerine firma isminiz ve logonuz en etkili ve kusursuz şekilde basılarak firmanızın etkili ve kalıcı reklam yapabilmesini sağlıyoruz. Müşterilerinize hediye edeceğiniz kırtasiye ürünleri firmanızın prestijini artıran etkili ürünler olacaktır.