Promosyon şapka

Promosyon Ürünleri

Promosyon Kalem

Promosyon Saat

Promosyon Ajanda

Promosyon kırtasiye ürünleri

Promosyon usb bellek

Liste Görünüm: Tablo
Sırala:
Göster:

Taşlı Çakmak (Cricket)

Ürün Kodu : 15010
Fiyatı: 6,20 TL
0

.....

Cricket çakmak çeşitleri çok yaygın olarak kullanılan çakmak modelleri arasında yer alır. Bu çakmakların son derece işlevsel olması ve kullanıcı gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt vermesi hemen her yerde bu çakmakların tercih edilmesine olanak tanımaktadır. Kaliteli ve son derece işlevsel olan bu çakmaklar kullanım standartları en yüksek çakmaklar arasındadır. Farklı kullanım alanlarında değerlendirilmesi ve ateş yakmanın en pratik yolu olması Cricket çakmak modellerini her zaman popüler hale getiriyor.

Özellikleri itibari ile kadın ve erkeklerin farklı alanlarda kullandıkları bu çakmaklar renk ve model olarak da geniş bir skala sunuyor. Kullanımı çok rahat olan çakmaklar şehirde ve kırsalda en önemli destekçiniz olmakla kalmıyor aynı zamanda standartları ile son derece uzun süreli bir kullanım da sunuyor.

Cricket Çakmak Fiyatları

Cricket çakmaklar model skalası en geniş ürünlerdir. Özellikle renk olarak bu ürünlerin çok fazla seçeneği olduğunu söylemek mümkündür. Bu çakmakların üretimi konusunda birden fazla firma olduğunu söylemek mümkündür. Ancak her firmanın üretmiş olduğu çakmağın aynı fiyat olduğunu söylemek mümkün değildir.

Çakmak fiyatlarına etki eden bir diğer konuda firmaların bu ürünleri ürettikten sonra satış noktalarına göndermesidir. Satış noktalarında belirlenen fiyatlar da diğer satış merkezlerine göre farklılık gösterecektir. Bu nedenle farklı fiyatlarla satılan ürünlerdir. Cricket çakmak fiyatları etkileyen en önemli hususlardan birisi de bu ürünlerin toptan ya da perakende alınıp alınmayacağı hususudur. Çakmak modellerini belirleyen en önemli konu ise ürünlerin üretiminde kullanılan malzemelerinin kalitesidir. Kaliteli bir çakmak ile sıradan malzemelerden üretilen bir çakmağın fiyatı farklılık gösterecektir.

Cricket Çakmak Çeşitleri

Ateş yakmanın en önemli aparatlarından biri olan Cricket çakmaklar çok geniş bir skalada üretilmektedir. Bu ürünlerin renklerinin ve modellerinin farklılık göstermesi farklı kullanıcı deneyimi sunmaktadır. Çok fazla tercih edilen ve kadın erkek herkesin tercihi olan çakmak modelleri içerisinde düz renkli ya da desenli olmak üzere farklı seçenekler bulunuyor. Uzun ve daha kısa minimal boyutlarda çakmak modelleri de kullanıcıya hitap eden ürünler arasında yer alıyor.

Desenli olarak üretilen çakmaklar üzerinde bayrak temalı, çiçek desenli, şeffaf desenli, araba ya da hayvan desenli olmak üzere çok farklı seçenekler vardır. Kısacası bu çakmak türleri her kullanıcıya en iyi şekilde hitap eden ürünler arasında yer alıyor. Çok tercih edilen modelleri arasında taşlı çakmaklar vardır. Bu çakmaklar en yaygın olarak kullanılan ürünlerden biridir. Bunun dışında manyetik olarak tasarlanan çakmaklardan da yararlanabilme imkânınız vardır. Zippo çakmaklar ise en özel çakmaklar arasında yerini alır. Son derece klâs bir görünümü olan zippo çakmak modelleri erkeklerin en çok ilgisini çeken çakmak modelleri arasında yerini alır da denilebilir.

Toptan Cricket Çakmak

Cricket çakmak modelleri toptan satışa sunulabilen çakmaklardır. Bu çakmakların son derece kullanışlı olması birçok satış noktasının da ilgisini çekiyor. Kullanıcıların gereksinimlerine yüksek oranda karşılık veren bu çakmaklar toptan olarak da satışa sunuluyor. Toptan olarak satılan ürünlerin fiyatları da daha uygun olduğundan birçok satış merkezi ürünleri toptan olarak satın alma gereksinimi duyuyor.

Birçok kullanıcı da çakmak satın alırken toplu olarak almayı tercih ediyor. Çünkü bu ürünlerin kullanım alanı son derece geniştir ve kullanıcı hayatında çok geniş bir yere sahiptir. Standartlarının yüksek olması, kullanım alanlarının fazla olması, dayanıklı olması ve kullanımının çok basit olması bu çakmakların çok fazla kullanılmasına olanak yaratmaktadır. Hemen her kullanıcı bu ürünleri yüksek bir beğeni ile kullanmaktadır. Toptan satış noktalarından çakmaklar rahatlıkla temin edilebilmektedir.

Cricket Çakmak Kullanım Alanları

Cricket çakmakların kullanım alanları çok fazladır denilebilir. Çünkü bu ürünler insan yaşamının hüküm sürdüğü hemen her alanda kullanılabilecek kapasitede ürünlerdir. Bu çakmaklar standartları yüksek olmakla kalmıyor aynı zamanda her kullanıcıya da en iyi şekilde hitap ediyor. Ateş yakmanın en kolay hali olan çakmaklar ateş yakılabilecek her türlü ortamda kullanılabilmektedir. Cricket çakmaklar mutfaklarda çok fazla kullanılmaktadır. Her ne kadar elektrikli ocaklar her yerde yaygınlık gösterse de insanları kolay kolay alıştıklarından vazgeçemiyor. Bu nedenle de elektrik kesintisine karşı mutlaka evde birkaç tane çakmak bulundurma ihtiyacı hissediliyor.

Çok kullanılan alanlardan birisi de iş yerleridir. Üretim atölyeleri, fabrikalar ve daha birçok yerde önemli birer iş araç gereci olabiliyorlar. Bununla birlikte Cricket çakmaklar pikniklerin en vazgeçilmez tasarımları arasında yer alıyor. Bu tasarımları ile öne çıkan ürünler her zaman kullanılabilir olması ile kalmıyor aynı zamanda uzun süre gazının bitmemesi de kullanıcıya geniş olanaklar sunuyor. Kamp ortamlarının en vazgeçilmez tasarımları arasındadırlar.

Cricket Çakmak Modelleri

Cricket çakmakları kullanım amaçlarına göre farklı modellerde üretilmektedir. Bu çakmaklar düz renkli olabildiği gibi desenli de olabiliyor. Aynı zamanda uzun, kısa, oval ya da çok daha farklı bir ürün olarak tercih edilebiliyor. Aynı zamanda birçok firmanın da en önemli promosyon ürünleri arasında yer alıyor. Kullanıcı gereksinimleri bakımında çok yüksek standartlara sahip olan çakmaklar kişilerin kendi özel ihtiyaçlarına da yanıt vermektedir. Minimal boyutlarda ürünler olması bu çakmakları rahatlıkla çantalarda, ceplerde taşıma olanağı da sunuyor. Kısacası hem kolay taşınabiliyor hem de çok rahat bir kullanımı bulunuyor. Cricket çakmak modelleri ile her zaman daha kolay ateş yakabilme imkânı elde edebiliyorsunuz.