Promosyon şapka

Promosyon Ürünleri

Promosyon Kalem

Promosyon Saat

Promosyon Ajanda

Promosyon kırtasiye ürünleri

Promosyon usb bellek

Liste Görünüm: Tablo
Sırala:
Göster:

Banner Kalem

BK-460
Fiyatı: 3,45 TL
0

.....

Banner Kalem

BK-470
Fiyatı: 3,25 TL
0

.....

Banner kalemler hayatta en fazla kullanılan kalem modelleri içerisinde yer alıyor. Kullanımı son derece rahat olan, parmaklara tam oturan ve aynı zamanda akma ya da kokma gibi durumlarla sizleri karşılaştırmayan banner kalemler tükenmez kalem olarak da adlandırılıyor. Yeşilden kırmızıya, maviden turuncuya, sarıdan siyaha, mordan maviye, aklınıza gelen tüm ana renklerden tüm ara renklere varana kadar pek çok rengin ve tasarımın yer verildiği bu kalem modelleri, her türlü reklam ve tanıtım için tercih edilebiliyor. Farklı modelleri olan bu kalemlerin genellikle renkli ve şeffaf kalıplardan tasarlandığını görebilirsiniz. İç kısmından reklam ve tanıtım kağıdı açılan kalem modelleri, bu özellikleri sayesinde en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Genel anlamda reklam bölümüne ayrılan ölçü ise 165 milimetreye 65 milimetre şeklindedir. Promosyon olarak satılan banner kalem modelleri, genellikle müşterilere armağan olarak da verilebilir. Aynı zamanda firmalarda çalışanlara, kalabalık ortamlara, faaliyet gösterilen alanlara ve daha pek çok alanlara kadar bu kalem modelleri iletiliyor. Potansiyel olan müşterilere modelleri tanıtmak, faaliyetlerin çok daha geniş kitlelere kadar ulaşmasını sağlamak ve aynı zamanda markaların ve en çok kullanılan ürünlerin bilinirliğini arttırmak için kalemler en fazla tercih edilen ürünlerdir.

Banner Kalem Fiyatları

Banner kalemler en geniş kapsamlı özelliklere sahip olan promosyon kalem modelleri içerisinde yer alıyor. Kurumsal kimlik ile uyumlu olan, doğru hedef kitlelere göre hazırlanan, işlevselliğini oldukça kaliteli bir şekilde sürdüren ve özellikle de son derece kalıcı ve dayanıklı yazı yazmanıza olanak sağlayan banner kalemler her durumda oldukça kaliteli bir şekilde kullanılabilir. Fiyatları ise oldukça uygun olan bu kalemlerden, stoklar dâhilinde dilediğiniz kadar temin edebilirsiniz. Hangi renkte ne kadar kalem mevcut olduğu da sizlere net bir şekilde gösterilir. Tüm renklerden elde edilen bu kalem modelleri, herkesin işine yarayacağı için tüm sektörler tarafından tercih edilebilir. İlaç firmalarından turizm firmalarına, kurumsal şirketlerden organizasyon firmalarına, danışmanlık firmalarından eğitim kurumlarına ve dershanelere, özel okullardan kolejlere, restoranlardan gıda işletmelerine ve kafelere, emlak ya da gayrimenkul firmalarından bankalara ve daha pek çok alana varana kadar bu kalemlerin kullanımına geniş kapsamlı olarak yer verilir. Hem bütçenizi aşmadan hem de markanızın en iyi şekilde reklamını yapmak istediğinizde, kalem modellerinden yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

Banner Kalem Modellerini Nasıl Bastırabilirsiniz?

Uzun zamandır bu iş üzerine çalışan firmamızdan dilediğiniz kalem modellerini dilediğiniz şekilde temin edebilirsiniz. Oturduğunuz yerden hiç yorulmadan ve promosyon mağazalarını gezmenize gerek kalmadan online olarak tüm promosyon kalemleri temin edebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünlere dâhil, kişisel olarak hazırlanma kısmından renk, sayı ve marka tercihi yaparak kalemlerinizi kolaylıkla hazırlatabilirsiniz. Kullanımları her zaman gerekli ve kolay olan kalem modellerini aynı zamanda firmamız bünyesinden oldukça kolay ödeme seçeneklerini kullanarak temin edebilirsiniz. Özellikle de tükenmez olan kalem modelleri, hem markaların reklamını ve tanıtımını daha iyi yaptığı için hem de yazım açısından rahatlık sunduğu için en fazla tercih edilen modeller olarak biliniyor. Kalem modellerinden ister banner olanları ister diğer çeşitleri tercih edebilir ve markanızın ismini ya da adresinizi ve diğer iletişim bilgilerini vererek, kalemlerinizi bastırabilir ve kısa sürede elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Pek çok firma ve marka tarafından, pek çok organizasyon kuruluşu ve emlak kuruluşu tarafından, bankalar tarafından ve özellikle de eğitim ve dershane kurumları tarafından tercih edilen banner kalemler, firmamız bünyesi üzerinden sizlere sunulmaya hızla devam ediyor.